Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kush me ndihmon

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,699
Pëlqime
1,934
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Ore nuk po gjej dot 1 mirc full
Spo e download dot

Ndonji info ????
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,699
Pëlqime
1,934
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Platfirme per chat :)
Ktu nga forumi kur hyn ne chat
Lidhesh nga java.
 

Ber89

"Persist until success happens"
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 18, 2020
Mesazhe
915
Pëlqime
1,014
Pikë
93
Mosha
31
Ste ndihmon dot vella , po tu desh ndonje program shkarkoje ose nga thepiratebay.org ose nga limetorrents , i shkarkon ne menyre pirate cte duash
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,699
Pëlqime
1,934
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Torrents se kam idene e ktyre
Ca jane kto.... ???
:)
 

Ber89

"Persist until success happens"
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 18, 2020
Mesazhe
915
Pëlqime
1,014
Pikë
93
Mosha
31
Jane programe qe jane te piratuara gati per shkarkim. Ti duhet te shkarkosh utorrent nga playstore, pastaj hyr ne limetorrents ose thepiratebay.org kerko programin qe do dhe ai esbte i lidhur me nje link shkarkimi
 

SEO

Dangerous? I don’t know what it means.
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 24, 2018
Mesazhe
69
Pëlqime
127
Pikë
33
Kliko nga N a s t r a d i n i aty do gjesh scriptet.
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,699
Pëlqime
1,934
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
@miku megjithe crack jane apo........
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,320
Pëlqime
7,720
Pikë
113
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top