Kush me ndihmon?

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,271
Dua nji program montazhi
video me music si puna E NEro OSe fruitloops per music

por me tethjeshte
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,271
Spo du te bej montazh ndonji program ose dokumentar
thjesht kerkoj ndonji tip windows movie maker
 

Frank

Banned.
Mesazhe
3,837
Spo du te bej montazh ndonji program ose dokumentar
thjesht kerkoj ndonji tip windows movie maker
Me time line, jo shume i veshtire per tu perdorur me 2-3 tutoriale ne you tube e meson.
Shkarko Adobe Premiere 2.0, free download. Ke dhe mundesi per Video perveç audios.
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,271
Love u lezha online
 

Frank

Banned.
Mesazhe
3,837
Kuc anej me gjith love. Chatist me status naftetari :p
ah se harrova e ke semi-profesional kete.
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,271
Do te kem pase ne noi server Aop a Sop une ty :D
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,271
Me time line, jo shume i veshtire per tu perdorur me 2-3 tutoriale ne you tube e meson.
Shkarko Adobe Premiere 2.0, free download. Ke dhe mundesi per Video perveç audios.
Ku ta shkarkoj se spo e gjej ne asnji vend
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,271
seman seman e knej darzeza po ben kerrdine haahahahaa
 
U

Universal

Guest
Nese gjen zgjidhje, atehere eshte mire tema te mbyllet gjithmone me kerkese te hapesit te temes.
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,271
Mbylle e shije
apo ske moderator harrova :D
 
Top