• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Kush Nga Ju Te Dy Paguan Kur Dilni??

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
IMG_6634.PNG

1- Ne Takimin e Pare,Kush Mendoni Se Duhet Te Paguaj?

2-Kur Shkoni Ne Nje Restorant,Kush Paguan?

3- Po Kur Shkoni Me Pushime Kush Paguan?

4- A ka Ndikuar Ne Lidhjen Tuaj Qe, dhe Pas Shume Kohesh Ai Kerkon Qe Fatura Te Ndahet?

Une personalisht se vej re fare kete gje,paguajme edhe une edhe ai.
Seshte se ndjehemi ne siklet per kte gje.
Ne cdo vend qe shkojme paguajme njeher ai nje her une si te na vij.
Po ju si mendoni???
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

rauli

Tomorrow never comes
VIP i Forumit
Mesazhe
4,452
Location
other side
Psh Kur dola per kafe me
@Moonlight pagova une
@Senseo ikem me vrap
@LUCKY-STRIKE Asnjoni porositem Uje natyral
@Alesia pagujta un se skishte lek vetem dollar
@Alexandra Skemi dal hala
@Soul secili tvetat dhe as bakshish nuk lam se blevem cokollata per kalafmijt e ksaj
@Marsi secili tvetat
@NGU pagujta un se kishte mar dhe @Dorina me vete
 
Last edited:

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,699
😏😏😏
Me dit se kafja funit qe pi ,me ty sdal!
Sa per bo$$ mos na ngatrro me veten!
 
Last edited by a moderator:

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Ahahahahahahahahahahahaha
E bukur kjo.
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,511
Location
USA
Psh Kur dola per kafe me
@Moonlight pagova une
@Senseo ikem me vrap
@LUCKY-STRIKE Asnjoni porositem Uje natyral
@MaYaDa pagujti vet qe dukej si bose
@Alesia pagujta un se skishte lek vetem dollar
@Alexandra Skemi dal hala
@Soul secili tvetat dhe as bakshish nuk lam se blevem cokollata per kalafmijt e ksaj
@Marsi secili tvetat
@NGU pagujta un se kishte mar dhe @Dorina me vete
Ja hudha un pse sthu :p je qe je ma bli dhe nji cokolllat se su bo nami o te mart tsunami. :p
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,809

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,809
Per temen... historikisht kam pagu vete, edhe i here qe paguan pushimet , e mbajten avaz.
Nuk me ecen qyli ne pergjithesi fare .....kshuqe me mire vete sesa te degjoj kengen e te tjereve
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Shikonse seshte ndonjigjo e modhe,ne shqiptaret i shikojme shume keto gjona. Dhe ska pse te bojme dallime ai apo une:
Cdo gje eshte me deshire.
 

Amara_La_Negra

Trust No One
Princesha Forumit
Mesazhe
4,222
Atehere persa i perket temes ne takimin e pare preferoj te paguaj mashkulli pastaj e kom mortje iden qe mashkulli duhet te paguaj gjithmone.Personalisht e boj me deshiren me te modhe te paguaj ndac ne couple ndac ne shoqeri.Iku koha ku f rrinin shisnin pordh e porosisnin gjona qe se kishin iden vetem se lexojn katalogun dhe qe osht e shtrenjt.Me pelqen thjeshtesia dhe buk nga shpia llafi bie mjafton te dish tja kalosh bukur.i urrej f qe perfitojn dhe meshkujt qe duan te bien ne sy .Me kenaq thjeshtesia pasi aty e ndjej veten rehat.kot nuk thojn porvet e mdhoja grisin edhe breket e reja 😂😂😂😂😂
 

CigarettesAfterSex

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
743
Atehere persa i perket temes ne takimin e pare preferoj te paguaj mashkulli pastaj e kom mortje iden qe mashkulli duhet te paguaj gjithmone.Personalisht e boj me deshiren me te modhe te paguaj ndac ne couple ndac ne shoqeri.Iku koha ku f rrinin shisnin pordh e porosisnin gjona qe se kishin iden vetem se lexojn katalogun dhe qe osht e shtrenjt.Me pelqen thjeshtesia dhe buk nga shpia llafi bie mjafton te dish tja kalosh bukur.i urrej f qe perfitojn dhe meshkujt qe duan te bien ne sy .Me kenaq thjeshtesia pasi aty e ndjej veten rehat.kot nuk thojn porvet e mdhoja grisin edhe breket e reja 😂😂😂😂😂
qeke ekonomike ti lol
 
Top