Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush Nga Ju Te Dy Paguan Kur Dilni??

???????????????
Sis ca ka me ty ky mi. Her tjeter mere e kte me vete.????
 
Gentelman je edhe kur di te trajtosh nje femer jo vetem te paguash .gjerat e thjeshta e bojn njeriun te till ☺
Patjeter @Amara_La_Negra por meqe pyetja nuk ishte me trajtimin e femres por se kush paguan, ju pergjigja pyetjes pa dal jasht kontekstit te saj.
 
Asnjehere ne jeten time s'mbaj mend te kem lene femer te paguaje ,nderkoh qe un kam qene ulur me te.
Asnjehere s'kam qene xhep madh,por as me kan mumguar ato,por nuk ma ka lejuar ndergjegjia te le te paguaj nje femer. :)
 
Herët e para ia lë radhën atij për të mos e vënë në siklet, më pas nuk ka dallime se kush e çfarë.
Mjafton të të ecë muhabeti e mos të hapesh b...duke bërë Tipin..
Prezenca e njerëzve të mirë faturohet me buzëqeshje se sa me cash.
 
Secili të vetat :p
 
Varet nga situata.

Nese dal me i rob qe e kom per zemer, sigurisht qe gjithmon un.

Kur del neper klube note me gjujt, gjithmon mkan ble femrat mu pije te parit. Me mrapa si tna ket shku muabeti, nqs ja ka vlejt, ja kam kthy, nqs jo, kom leviz te femra tjeter (shumica femrave shkojn nklub pa kokerr leku nxhep dhe ne pergjithsi flirtojn me meshkujt thjesht per ti ble pije)
 
Me qe kishte marr rrogen e pare, nuk bera ze. Edhe pse kur ja dha leket kamarierit filluan t'me djegin qimet e kokes nga sikleti.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.