Kush vuan me shume ne nje cift ku gruaja “do teper” burri,gruaja,apo te dy dhe pse??

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,540
Pres ta konfirmoje ai e ta sqaroje kete akuze tenden.

Une kam.prere bileten.
Ta le te shkoje dem? :(
@Opium

Jep nje krah :D

M'duket do jete e @molecule ,por ai rri anonim. :D
Une 1 gje di si drita e diellit, ate taven me ros e qan kjo, per te tjerat sdi gjo :p
Po e ke pre bileten mos e co dem, po mer kokoshka e patatina me vete, edhe salce carry se e pelqe kjo lol
 

SymphonY

~ReSpEcTeD__MeMbEr~
Staff member
ADMIN
Mesazhe
10,035
Mosha
28
Une 1 gje di si drita e diellit, ate taven me ros e qan kjo, per te tjerat sdi gjo :p
Po e ke pre bileten mos e co dem, po mer kokoshka e patatina me vete, edhe salce carry se e pelqe kjo lol
Ai spo me fton mua,do te vi me ju ky😔
 

Artin

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,267
Un plasa tu e lexu e spo kuptoj pytjen
Tema nuk ka pyetje, por maskohet si pyetje ky konkluzion i temëhapëses:

-Femrat dashurojne me shume se meshkujt.
-Per shkak te rregullave kulturore, femrat pranojne te hiqen si te dobeta/te brishta/te varura, por e bejne kete sepse dashurojne me shume.
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Mesazhe
2,744
Mendoj qe ka dash te thote:
Ne nje cift kush dashuron me teper,dhe kush e vuan me teper ndarjen ?
Burri apo gruaja.
Mendoj,por e sigurt nuk jam 😛
 

SymphonY

~ReSpEcTeD__MeMbEr~
Staff member
ADMIN
Mesazhe
10,035
Mosha
28
Nuk jemi kondra,vetem se e ke then ne nje shqipe te ngaterruar 😛
Seshte e ngaterruar fare:
Kush vuan me shume ne nje cift,kur gruaja boterisht eshte vlersuar sikur do me teper sesa burri.
Gruaja apo burri ap te dy vuajne njesoj. Kjo eshte thjesht duhet ta lexosh me kadal ta kuptosh lol😂
 

CoVid-19 [ALB]

Top