Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush vuan me shume ne nje cift ku gruaja “do teper” burri,gruaja,apo te dy dhe pse??

Pres ta konfirmoje ai e ta sqaroje kete akuze tenden.

Une kam.prere bileten.
Ta le te shkoje dem? :(
@Opium

Jep nje krah :D

M'duket do jete e @molecule ,por ai rri anonim. :D

Une 1 gje di si drita e diellit, ate taven me ros e qan kjo, per te tjerat sdi gjo :p
Po e ke pre bileten mos e co dem, po mer kokoshka e patatina me vete, edhe salce carry se e pelqe kjo lol
 
Une 1 gje di si drita e diellit, ate taven me ros e qan kjo, per te tjerat sdi gjo :p
Po e ke pre bileten mos e co dem, po mer kokoshka e patatina me vete, edhe salce carry se e pelqe kjo lol
Ai spo me fton mua,do te vi me ju ky?
 
menoj qe gropa do mush
 
Un plasa tu e lexu e spo kuptoj pytjen
Tema nuk ka pyetje, por maskohet si pyetje ky konkluzion i temëhapëses:

-Femrat dashurojne me shume se meshkujt.
-Per shkak te rregullave kulturore, femrat pranojne te hiqen si te dobeta/te brishta/te varura, por e bejne kete sepse dashurojne me shume.
 
Mendoj qe ka dash te thote:
Ne nje cift kush dashuron me teper,dhe kush e vuan me teper ndarjen ?
Burri apo gruaja.
Mendoj,por e sigurt nuk jam ?
 
Mendoj qe ka dash te thote:
Ne nje cift kush dashuron me teper,dhe kush e vuan me teper ndarjen ?
Burri apo gruaja.
Mendoj,por e sigurt nuk jam ?
Pikerisht keshtu eshte ?
 
Nuk jemi kondra,vetem se e ke then ne nje shqipe te ngaterruar ?
Seshte e ngaterruar fare:
Kush vuan me shume ne nje cift,kur gruaja boterisht eshte vlersuar sikur do me teper sesa burri.
Gruaja apo burri ap te dy vuajne njesoj. Kjo eshte thjesht duhet ta lexosh me kadal ta kuptosh lol?
 
Të dy
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.