• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Largohem , Befshi Qef !

Status
Not open for further replies.

The_AnGeL

World is Mine
I Rregjistruar/e
Mesazhe
564
Po largohem ,Kam qene ai i cili kam bere shum shaka ne fillimet e mia duke krijuar nje imazh negativ per disa dhe pozitiv per ata qe me vleresojne.. Me gjithe cilesite qe mund te kem , kam edhe te meta por ajo qe e ben njeriun te vertete eshte origjinaliteti. Ne menyren se si mendon, ne menyre qe si shkruan origjinaliteti eshte ajo qe e ben njeriun te sinqerte dhe te drejte.
Nuk jam engjell , por qe ata qe me urrejne nuk jam djall, vetem qe nuk meritojne te trajtohen me respekt ! Ndoshta Koha ime ka mbaruar per kete Bote Virtuale.
Respekte !
Ishte kenaqesi !
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,407
Po largohem ,Kam qene ai i cili kam bere shum shaka ne fillimet e mia duke krijuar nje imazh negativ per disa dhe pozitiv per ata qe me vleresojne.. Me gjithe cilesite qe mund te kem , kam edhe te meta por ajo qe e ben njeriun te vertete eshte origjinaliteti. Ne menyren se si mendon, ne menyre qe si shkruan origjinaliteti eshte ajo qe e ben njeriun te sinqerte dhe te drejte.
Nuk jam engjell , por qe ata qe me urrejne nuk jam djall, vetem qe nuk meritojne te trajtohen me respekt ! Ndoshta Koha ime ka mbaruar per kete Bote Virtuale.
Respekte !
Ishte kenaqesi !
Mos ec anash se parkohen makinat ...jk kalofsh mire :)
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
@The_AnGeL cpate mor djal,kush te ka mrz ty??
Normal qe origjinaliteti te bon njeri,si une prsh qe skane qene te pakte ata qe me kane sulmuar,e gjykuar por ja ku jam prap,me koken lart. Dhe ti kte boj lale ske pse largohesh. Degjo Belen, eshte kenaqesi te kemi mes nesh keshtu qe nderro mendje dhe ec ti bojme lomsh me temat tona ne. Moss e ashtu shume.ok? Str them mirupafshim se e di qe do nderrosh mendim me ke mua qe te mbeshtes 100% ketu ok lale te perqafoj.
 

Pinki

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,251
qofsh mire gjthm .te gjithve do na vij nje dite fundi per te lene boten virtuale dikujt me shpejt e dikujt me vone kenaqesi qe u njoftem edhe pse ne fillimet tona jemi gerric dhe ende se km mar vesh pse u ngece me mua :p . klb
 

Pinki

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,251
Amon lale malet fush tbohen e liqenet krejt me u tha ene forumi shkretin me njel
Vec roza roza mos t hiki lale e nrregull jena
Cere tdush bo lale mos e rruj vaniljen[/QUO

hahahhahahhahahahahahahahhahah ca lloj mortjeeee
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,588
@NGU edhr tej Ki me shkue a ???
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,342
Po largohem ,Kam qene ai i cili kam bere shum shaka ne fillimet e mia duke krijuar nje imazh negativ per disa dhe pozitiv per ata qe me vleresojne.. Me gjithe cilesite qe mund te kem , kam edhe te meta por ajo qe e ben njeriun te vertete eshte origjinaliteti. Ne menyren se si mendon, ne menyre qe si shkruan origjinaliteti eshte ajo qe e ben njeriun te sinqerte dhe te drejte.
Nuk jam engjell , por qe ata qe me urrejne nuk jam djall, vetem qe nuk meritojne te trajtohen me respekt ! Ndoshta Koha ime ka mbaruar per kete Bote Virtuale.
Respekte !
Ishte kenaqesi !
Shpresoj shpejt te gjesh dashnore .
Une s'kerkoj dashnore,por njeriun e zemres,e s'po e gjej.

Behem keshtu per meshire shume here.
Mos ta nij fare.
Kur te vish prap,besoj se do kesh gjet.

Hasani per nje p......e iku ne Hamerik. :p

Vemendja mbaroi.
A s'te than gocat rriii rriiii.?
Je i miri i forumit.
Po ta thonin ve bast qe do rrije :p
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,588
Shpresoj shpejt te gjesh dashnore .
Une s'kerkoj dashnore,por njeriun e zemres,e s'po e gjej.


Hasani per nje p......e iku ne Hamerik. :p
P,s A u kthye hasani apo meti anej ??
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
Woooooooouuuuu
@NGU po ti maj yll ca pate pfffffff????
Gjithsesi ti e paske bere zgjedhjen tende.
Suksese yll fat ne jet te uroj gjithe te mirat.
Puc zemer????
 
Status
Not open for further replies.
Top