Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Leter drejtuar mesuesve nga nje i mbijetuar i kampve te perqendrimit

Socialdisexpert

Social_distance_expert
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 2, 2020
Mesazhe
5,174
I njeti genocid edhe sot me ne krye doktorr dhe njerez te kualifikuar.

Pas përfundimit të Luftës së dytë botërore, në një kamp përqendrimi , u gjet një letër drejtuar mësuesve:
“Të dashur mësues e profesorë, jam një i mbijetuar i një kampi përqendrimi. Sytë e mi kanë parë tmerre që asnjë njeri nuk duhet t'i shohë.
Dhoma gazi të ndërtuara nga inxhinierë të kualifikuar.
Fëmijë të helmuar nga mjekë të kualifikuar.

Të porsalindur të vrarë nga infermiere të kualifikuara.
Gra e fëmijë të vrarë e djegur nga njerëz të diplomuar.
Prandaj, kam dyshime të forta për sa i përket arsimimit.

Kërkesa ime është kjo: Ndihmojini nxënësit dhe studentët tuaj të bëhen humanë.
Puna juaj nuk duhet të prodhojë përbindësha të stërvitur apo ekspertë psikopatë.
Të lexuarit, të shkruarit dhe njohuritë matematikore do të jenë të vlefshme vetëm nëse i bëjnë bijtë tanë më humanë.

Huazur ne web.
 

Rrelse

🍁🍂🍃Kuksiane🍃🍂🍁
Kontributor/e
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
39,941
Ku ke humb ti🤔
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja