• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

LG konfirmon datën e lansimit të V40

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,493
Kompania e njohur LG është duke punuar në një pajisje të re e cila pritet të lansohet muajin e ardhshëm.

Tani, kompania ka konfirmuar se smartfoni LG V40 do të lansohet në tetor, transmeton Koha.net. Smartfoni i ri i kompanisë do të jetë rival i drejtpërdrejtë i Galaxy Note 9 të Samsungut.

LG nuk ka zbuluar shumë në lidhje me smartfonin e ri në ftesat e ngjarjes të cilat është duke i dërguar, por fokusi në kamerat tregon se LG V40 do të ofrojë veçori të fuqishme të kamerave.

Gjithashtu, LG V40 pritet të ketë pesë kamera në total – tri në pjesën e pasme dhe dy përpara.

LG V40 do të zbulohet më 3 tetor.

lg.jpg
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top