Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

LGBT? TABU APO ....Dicka qe duhet pranuar gjeresisht ne shoqerin shqiptare!!

mendjen me djeg dhe me vra e keni, por ska problem se drejtesia vonon, por nuk harron
Thuaj Zoti shoqe
Lere drejtesine ajo blihet me para dhe shitet shume shtrenjte!
People like us can’t afford it
Ja dhe ketu ne forum ska drejtesi nese ske nje status BS ne staf lol
Madje te bejne presion pse shpreh mendimin tend te thone meru me temen nderkohe qe vet as me temen nuk meren por na nxjerin diagnoza.
 
E cove te hitleri muhabetin qeke shum dramatik!
Ideja eshte qe per mu kjo eshte me e rendesishme! Sepse mu sme prish pune 1 njeri me ngjyre ose nji hajdut sesa 2 gay ti shof perball nderkoh qe un mund t jem me familjen tim me fmi e ku di un! Dhe mendoj qe dhe per ty duhet tjet kjo me e rendesishme sesa nji njeri me ngjyre!
Nuk jam une dramatik, ke bere ti deri tani shume komente ekstremisht radikale.
Hitleri kishte pushtetin dhe fuqine e i dogji hebrenjt, ti po te kesh pushtet dhe fuqi i djeg gayt. Kte e the ti ca komente me siper.
 
E cove te hitleri muhabetin qeke shum dramatik!
Ideja eshte qe per mu kjo eshte me e rendesishme! Sepse mu sme prish pune 1 njeri me ngjyre ose nji hajdut sesa 2 gay ti shof perball nderkoh qe un mund t jem me familjen tim me fmi e ku di un! Dhe mendoj qe dhe per ty duhet tjet kjo me e rendesishme sesa nji njeri me ngjyre!
Qa ke ti ma shume se njejru me gjyrre, A mos vall ti e une e te gjithe blejm.vajra te nxihemi?!!!
Pse merrin ngjyr kur njerju gjykon njerun tjr me ngjyre?!!
 
Thuaj Zoti shoqe
Lere drejtesine ajo blihet me para dhe shitet shume shtrenjte!
People like us can’t afford it
Ja dhe ketu ne forum ska drejtesi nese ske nje status BS ne staf lol
Madje te bejne presion pse shpreh mendimin tend te thone meru me temen nderkohe qe vet as me temen nuk meren por na nxjerin diagnoza.
Nuk e kisha fjalen per drejtesi ne terma ligjore jo.
Supozohet qe ketu ne forum nuk lejohen ofendimet dhe urrejtja, por ne tema si kjo ku po komentojme kam pare super urrejtje dhe me vjen keq.
 
Thuaj Zoti shoqe
Lere drejtesine ajo blihet me para dhe shitet shume shtrenjte!
People like us can’t afford it
Ja dhe ketu ne forum ska drejtesi nese ske nje status BS ne staf lol
Madje te bejne presion pse shpreh mendimin tend te thone meru me temen nderkohe qe vet as me temen nuk meren por na nxjerin diagnoza.
E vertete!
 
Qa ke ti ma shume se njejru me gjyrre, A mos vall ti e une e te gjithe blejm.vajra te nxihemi?!!!
Pse merrin ngjyr kur njerju gjykon njerun tjr me ngjyre?!!
Po ta lexosh mire sdo shkruash qe un jam kundra e njerezve me ngjyre! Thash per mu problem ne shoqerine tone jan lgtb !
 
E cove te hitleri muhabetin qeke shum dramatik!
Ideja eshte qe per mu kjo eshte me e rendesishme! Sepse mu sme prish pune 1 njeri me ngjyre ose nji hajdut sesa 2 gay ti shof perball nderkoh qe un mund t jem me familjen tim me fmi e ku di un! Dhe mendoj qe dhe per ty duhet tjet kjo me e rendesishme sesa nji njeri me ngjyre!
There is no escape Chill
We like it or not!
Nese sdo ta shikosh ne rruge ne Kafe etc
Femija jot i imi dhe I xdo njerit do e mesoje ne shkolle.
 
@Perla_Nera mesohu te debatosh pa prekur familjet e femit e as kujt gjat nje debati te qete dhe te lire.
Beni debat por pa kapur gjonat Personale !
Cuditem se reagoni kur ju preken miqt.
Ama kur prekemi ne nuk reagoni!
Beni sehihr .
Keshtu duhet te jete nje drejtues vall?!
 
Nuk e kisha fjalen per drejtesi ne terma ligjore jo.
Supozohet qe ketu ne forum nuk lejohen ofendimet dhe urrejtja, por ne tema si kjo ku po komentojme kam pare super urrejtje dhe me vjen keq.
Se di sa e re je ne forum ti Dea
Por do mesohesh me kohen! Stafi ka te drejte te thoje dhe te bej cte doje der ne ofendim dhe ne cenim! Ti si popull i thjeshte se ke ate luks lol
Trust me Mos e kerko
Ignorance is a bliss lol
 
Nuk jam une dramatik, ke bere ti deri tani shume komente ekstremisht radikale.
Hitleri kishte pushtetin dhe fuqine e i dogji hebrenjt, ti po te kesh pushtet dhe fuqi i djeg gayt. Kte e the ti ca komente me siper.
Po e thash! Disa terma perdoren per te shpreh qe je shum kundra ktyre, por sdo te thote qe do veproja njesoj! Po te lexosh me siper kam shkruajtur dhe nje mendim tjeter qe po te jetojn ne ishull lgtb per mu ska asnje lloj problemi, por ne shoqerine tone te perditshme ka probleme se shofin fmijt kalamojt dhe nuk esht mire! Nese ty te duket mire kjo gjo per femijet e tuj kur ti shofin ose ti ken ne shoqerine e perditshme kafe pune xhiro ke mendimin tat!
 
@Perla_Nera mesohu te debatosh pa prekur familjet e femit e as kujt gjat nje debati te qete dhe te lire.
Beni debat por pa kapur gjonat Personale !
O cen
A lexxoni mire juve pash zotin?
Se na habitet!
Ore e them prap ti shan e paragjykon e i djeg e i vret e i pjek gey-t
Vjen nje dite e bukur dhe te behet djali - vajz gey ty mua atij asaj all!
Ku eshte ofendimi ketu Cen?
Cfare e qesh e vesh ka thene njoni lol
Hajde Mos me citoni tme jepni mend
I’m not trained in stupid lol
 
There is no escape Chill
We like it or not!
Nese sdo ta shikosh ne rruge ne Kafe etc
Femija jot i imi dhe I xdo njerit do e mesoje ne shkolle.
Po me po ska escape cdo njeri ktu shpreh mendimet e tij ne menyrat dhe termat e veta, por ti mesojn neper shkolla mendoj se duhet me perpara nje peticion per cdo familje te cdo femije, nese jan dakort ose jo!
 
O cen
A lexxoni mire juve pash zotin?
Se na habitet!
Ore e them prap ti shan e paragjykon e i djeg e i vret e i pjek gey-t
Vjen nje dite e bukur dhe te behet djali - vajz gey ty mua atij asaj all!
Ku eshte ofendimi ketu Cen?
Cfare e qesh e vesh ka thene njoni lol
Hajde Mos me citoni tme jepni mend
I’m not trained in stupid lol
Absolut ste dha mend kerkush vetem kur beni debate mundohuni te beni debat pa futur familjet e personave me te cilet beni debate sa here ju ngrefen nervat !
Perderi sa nuk te prek kerkush ose se kam pare noi here te ket prek dikush familjen tende ketu atehere Mjaft e ti se u be acar ky mhb i familjeve.
 
Femijet e familjet e askujt nuk duhet prekur kur po bejm debat per hasen e te dalmi tek Hysa!
Pse perzihesh si miza n'çervish aman ?
Ishye shembull lol
Se sdi gje sa femije ka a i ka cuna a Goca
 
Po e thash! Disa terma perdoren per te shpreh qe je shum kundra ktyre, por sdo te thote qe do veproja njesoj! Po te lexosh me siper kam shkruajtur dhe nje mendim tjeter qe po te jetojn ne ishull lgtb per mu ska asnje lloj problemi, por ne shoqerine tone te perditshme ka probleme se shofin fmijt kalamojt dhe nuk esht mire! Nese ty te duket mire kjo gjo per femijet e tuj kur ti shofin ose ti ken ne shoqerine e perditshme kafe pune xhiro ke mendimin tat!
nuk vura fare ne disktuim mendimin tend, eshte e drejta jote.
fola vetem per menyren sesi shprehesh.
 
Ua ben mire Erdogani qe i kap ne dru keta te LGBTQIs. Sa jan shtuar more!?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.