• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Libido

Status
Not open for further replies.

EDUARD86

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
141
Likes
132
#1
Lale pse femrat eksitohen më shumë nga fantazia sesa duke parë figurën e një djali laskuriq ?
 
Last edited:

Senseo

Unconventional.
VIP i Forumit
Mesazhe
8,869
Likes
6,384
#2
Na e keni shpif me kto tema. Skeni ndonje teme te hajrit. Tema mbyllet.
 
Status
Not open for further replies.