Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Librat dhe autoret qe ju kane mbetur ne mendje?

  1. William Shekspir pothuajse te gjitha librat e tij.
  2. Fjodor Dostojevski * Crime and Punishment.
  3. Leon Tolstoi * Ana Karenina*

Etj se kam akoma ?
 
  • Super Dashuri
Reactions: .
Edhe sh dmthse
Il gabbiano Jonathan
 
  • Super Dashuri
Reactions: .
@Passion pse qesh me zgjedhjet e mia pilante ne te lexuar.. apo ja ke hidh e ti sy ditarit te saja .0
Vleresoj shijen tende. :D
---------------------------------------------------------------------------
Tema
me pelqejne e mua ata libra qe jane bere filma e i kam pare si filma ?
 
Vleresoj shijen tende. :D
---------------------------------------------------------------------------
Tema
me pelqejne e mua ata libra qe jane bere filma e i kam pare si filma ?
Kam pasir vellim origjinal te saja nje liber i vogel por me shum flete se ku me ka humbur ne shqiperi se di por shum i vjeter
 
Kam pasir vellim origjinal te saja nje liber i vogel por me shum flete se ku me ka humbur ne shqiperi se di por shum i vjeter
Se kam lexuar
por grua legjende ne depertimin e shtresave me te larta per te percjelle infot. :)
Destinacioni i shuarjeve te epsheve te diplomateve te kohes me sensualitetin e saj,edhe mjeshtre e marrjes se infove. :)
 
Se kam lexuar
por grua legjende ne depertimin e shtresave me te larta per te percjelle infot. :)
Destinacioni i shuarjeve te epsheve te diplomateve te kohes me sensualitetin e saj,edhe mjeshtre e marrjes se infove. :)
Paske lexuar boll rreth saja :)
 
E bija hoxhes fotomodele Emine Shenikogllu
I huaj Albert Kamy

Dashuria e Talatit meFitnetin Samii Frasherietj etj
 
  • Yll
Reactions: .
Librat dhe autoret qe ju kane mbetur ne mendje?
Dale carnige Arti për të fituar miq dhe pushtet,së fundmi do blej disa libra.
1.Babi i pasur,babai i varfur.2.Si të bëhësh udheqës i zoti.3.Si të zgjedhesh mosmarrveshjet në jetë. Kam bler njëmij dije vezulluse, padurimi zemrës, I dashur Xhon, kto jan librat që kam bler. Burrat që urrejn gratë është një ndër librat që mua më ka përfshir në botën e tij dhe do e kisha rielxuar me shumm dëshir dhe kënaqësi.(11libra për dy jav kam bler dhe pse disa akoma nk i km marr por do i marr kur të kem provomin) ??
 
Dale carnige Arti për të fituar miq dhe pushtet,së fundmi do blej disa libra.
1.Babi i pasur,babai i varfur.2.Si të bëhësh udheqës i zoti.3.Si të zgjedhesh mosmarrveshjet në jetë. Kam bler njëmij dije vezulluse, padurimi zemrës, I dashur Xhon, kto jan librat që kam bler. Burrat që urrejn gratë është një ndër librat që mua më ka përfshir në botën e tij dhe do e kisha rielxuar me shumm dëshir dhe kënaqësi.(11libra për dy jav kam bler dhe pse disa akoma nk i km marr por do i marr kur të kem provomin) ??

Pregatit prekjen shpirtnore ,mos them deri ne lot. :)

Simfoni dhimbjesh ne femren afgane ku rrethanat,kultura gjithmone o godasin ate.
Nje liber qe s'do t'ia ndash syte e kur je duke ngrene,mos them qe e kur te shkeputesh nga ai do ta kesh mendjen atje deri sa ta mbarosh. :)
Miriam jetonte me nenen ku gjate gjithe femijerise me padurim priste vizitat e te atit qe e donte shume ajo. :)
Me pas nis nje Odise dhimbjesh,sakrificash. :(

Nqs do nje sugjerim te te radhes mos u ndal edhe merr Gjuetarin e Balonave nga i njejti autor. :)
 
Pregatit prekjen shpirtnore ,mos them deri ne lot. :)

Simfoni dhimbjesh ne femren afgane ku rrethanat,kultura gjithmone o godasin ate.
Nje liber qe s'do t'ia ndash syte e kur je duke ngrene,mos them qe e kur te shkeputesh nga ai do ta kesh mendjen atje deri sa ta mbarosh. :)
Miriam jetonte me nenen ku gjate gjithe femijerise me padurim priste vizitat e te atit qe e donte shume ajo. :)
Me pas nis nje Odise dhimbjesh,sakrificash. :(

Nqs do nje sugjerim te te radhes mos u ndal edhe merr Gjuetarin e Balonave nga i njejti autor. :)
Gjueetari i balonave e kam bler,pot akoma nuk e kam lexuar.
Faleminderit për sugjerimin.
Simfoni dhimbjesh nuk e kisha dëgjuar mē par, pooor më plq si subjekt dhe do ta kem edhe ktë.
Falemimderit!!
PS: Gjithmon kam menduar se je vajzë ?? nqs e ke vënë re të km bër disa ?kshu tek prpfili imm ???ngaq mendoja se je vjz ?
 
@Passion eshte nji nga autoret qe me pelqen shum i shkrun situates aktuale realitetit ashu sic eshte ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.