Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Librat dhe autoret qe ju kane mbetur ne mendje?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Büşra

Lost
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 31, 2020
Mesazhe
494
Pëlqime
340
Pikë
63
Hello!
Doja të ju sugjeroja kto.dy libra,e solla këtu pasi mendova se mund ti blini (foton e solla kështu) përveçse.mund ti shtoni biblotekës tuaj dy libra më shumë do ndihmoni dhe autorin e librit..
Unë për vete do i marr edhe pse janë vetm thënie pasi e di se ato që tē ardhurat nga libri do i shkojnë personit në fjalē😊😊😁..
(Ju lutem nqs nuk keni inters mos vazhdoni me komente ofenduese sepse j'u është bërë refeleks)
Ndaj nëse nuk ju pëlqen anashkalojeni 😊
Faleminderit!
 

Attachments

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top