• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Librat falas per te gjitha gjuhet e programimit.

Universal

UnRealIRCD.HELP
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,664
Likes
1,280
Age
28
Location
127.0.0.1
#1
Pershendetje,

Me poshte keni linkun per disa libra (apo notes si e kane titullin) qe mund ti merrni free per te gjitha gjuhet programuese dhe akoma me shume.

Gjithashtu librat jane ne gjuhen angleze.

http://books.goalkicker.com/


ITShqip.com
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,910
Likes
8,253
Location
127.0.0.1
#2
Good post :)