Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Lista me Proxy për lundrim të fshehtë në Internet.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinj0l

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
901
Pëlqime
936
Pikë
93
Location
Fier
Nuk e kape me dore por me 2 gishta.
Si gjithmone me 2 gishta lart ngele Vinjol, pioner i demokracise.
Po normal qe demokrat jam
Sado qe jetoj ne 1 zone plot me socialiste
Mes bastionit me te madh te ps ne myzeqe.....
FIER
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top