Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Llambën me dritën e të cilës do ta shikosh botën, duhet ta ndezësh vetë. Kush dhe çfarë të pengon të jesh në errësirë😁 Mirmengjesi 🌞

anna ana

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
158
Pëlqime
473
Pikë
63
Mosha
24
Llambën me dritën e të cilës do ta shikosh botën, duhet ta ndezësh vetë.
Kush dhe çfarë të pengon të jesh në errësirë😁
Mirmengjesi 🌞
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,473
Pëlqime
22,929
Pikë
113
Mosha
28
Llambën me dritën e të cilës do ta shikosh botën, duhet ta ndezësh vetë.
Kush dhe çfarë të pengon të jesh në errësirë😁
Mirmengjesi 🌞
Gjesi:
Mund tma shtjellosh pak ket temen?
Se ti e ke hap por si ke dhen nji kuptim.🙂
 

anna ana

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
158
Pëlqime
473
Pikë
63
Mosha
24
Gjesi:
Mund tma shtjellosh pak ket temen?
Se ti e ke hap por si ke dhen nji kuptim.🙂
@ANABELA je ti aty jam une ketu " kjo " 😂😂😂😂
Do te thote qe "metafore" mos e ler shpirtin ne erresire por ndricoje vete per vete, kush te pengon nese e ke shpirtin ne erresire🤷😛♥
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
19,963
Pëlqime
24,524
Pikë
113
Location
?? & ??
here vje shume tencion te llampa here vjen pak edhe sa te normalizohet gjendja kjo 200 vjet qe na kan ngel do e maresh besoj nji prgj :p
 

el_professor

Thjesht gjigand
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 27, 2020
Mesazhe
174
Pëlqime
176
Pikë
43
Mosha
18
Llambën me dritën e të cilës do ta shikosh botën, duhet ta ndezësh vetë.
Kush dhe çfarë të pengon të jesh në errësirë😁
Mirmengjesi 🌞
lakmitari, ziliqari, miqt legena si dhe politikat e shetit ku jan nje i nenes nje i babes
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top