Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Llotaria Amerikane

U

Universal

Guest
Përshëndetje,
Aplikimi në programin e vizave të shumëllojshmërisë "Lotaria Amerikane DV-2019" është hapur zyrtarisht dje me datë 3 Tetor 2017 në orën tonë lokale 18:00 dhe përfundon me datë 7 Nëntor 2017 në të njëjtën orë 18:00. Regjistrimi bëhet online në faqen E-DV të departamentit të shtetit amerikan.
Shërbimet tona për tju ndihmuar në fazën e regjistrimit do të jenë aktive nga ky moment!
http://www.llotariaamerikane.com/
JU UROJME FAT!
 
As se kam marè mundimin te aplikoj ndonje here:)
 
Aplikoni dhe ishalla fitoni pasi USA te jep cdo mundesi per te jetuar ne gjendje te mire nese punoni rregullisht
 
Aplikoni dhe ishalla fitoni pasi USA te jep cdo mundesi per te jetuar ne gjendje te mire nese punoni rregullisht
As nuk dyshoj ne te mirat qe mund te te ofroje USA nese je punetor dhe i dedikohesh punes, problemi eshte se nuk e kemi fatin me vete.:)
 
As nuk dyshoj ne te mirat qe mund te te ofroje USA nese je punetor dhe i dedikohesh punes, problemi eshte se nuk e kemi fatin me vete.:)

Nese aty ku jeton ti prsh ke arritur dicka ne kete jete apo shume, e ke fituar me fat apo mundim? Fati dhe vjen nese mundohesh apo lufton per cdo te arrish ndaj mos ja lini vetem ne dor fatit por lufta, kembngulja dhe gjithcka arrihet. Kur zdo zdo ske ci ben :)
 
Nese aty ku jeton ti prsh ke arritur dicka ne kete jete apo shume, e ke fituar me fat apo mundim? Fati dhe vjen nese mundohesh apo lufton per cdo te arrish ndaj mos ja lini vetem ne dor fatit por lufta, kembngulja dhe gjithcka arrihet. Kur zdo zdo ske ci ben :)
Nuk me ka ardhur fati dhe me ka kapur dore per dore por fale kembenguljes e shuuuume sakrificave jam ketu ku jam, por per ceshtjen e "fatit" e kisha ne aspektin qe:
Nuk bie fati te une, jo se e kam provuar por duke qene paranojake besoj se nuk do kisha fat per nje VIZË:)
 
  • Pëlqej
Reactions: AMG
1 Foto te duhet Doro,shko beje hudhe ne flash e bej aplikimin...si mund ta dish cfare fati ke pa e provu? :D
 
1 Foto te duhet Doro,shko beje hudhe ne flash e bej aplikimin...si mund ta dish cfare fati ke pa e provu? :D
Ska ngel viza te ne:D:D
Synimet e mia jane ne UK
UNITED OF KUKESI:p
 
Boh ju Kuksianet me UK [emoji14]

Ishalla po vje nai kuksian me letra me tkerku doren pra lol
hahahahaahahahahahahahah jo breee skam ku e coj, do e mar nga jugu lalke:p:p
 
Duhet me qen ,, fierak, pogradecar,lushnjar, korcar,,, ne te tjeret ,, ose paguj 30.000 ose gjej naj nuse/burr.....
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.