• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Llotaria Amerikane

Juno

VIP
Staff member
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,656
Mosha
35
Ne Tironcat themi "nuk bi rrufeja nhale"

Te kjo pjese jemi te diskriminuar. Lum ai qe eshte nga Pogradeci,Korca,Erseka,Fieri ?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,807
Fierak jam .
Asihere se kam hedhe....
:p

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
422
Mosha
32
Ja bera dikujt e se bera per vete se nuk del...e sot ai eshte ne USA lol

Dibrani

Mr Bean 🐻
ANETAR ✓
Mesazhe
936
Ne Tironcat themi "nuk bi rrufeja nhale"

Te kjo pjese jemi te diskriminuar. Lum ai qe eshte nga Pogradeci,Korca,Erseka,Fieri ?
Me fal por nuk eshte ashtu, sepse ka fituar nje shoku im tirons llotarine e 2016. Dje mberriti ne Amerike :)

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Me fal por nuk eshte ashtu, sepse ka fituar nje shoku im tirons llotarine e 2016. Dje mberriti ne Amerike :)
Me shume mundesi populli ne ato zona aplikojne me shpesh prandaj ka me shume fitues andej.

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,807
Ne llotari skam fat....... m.t dhe ne dashuri
Po sivjet e hodha njihere
Ku I dihet ja ra rrufeja ne hale....