• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Llotaria Amerikane

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,225
Mosha
35
Location
Space
Ne Tironcat themi "nuk bi rrufeja nhale"

Te kjo pjese jemi te diskriminuar. Lum ai qe eshte nga Pogradeci,Korca,Erseka,Fieri ?
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,117
Fierak jam .
Asihere se kam hedhe....
:p
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
456
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Ja bera dikujt e se bera per vete se nuk del...e sot ai eshte ne USA lol
 

Dibrani

Smile, today is a beautiful day
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,439
Location
Tiranë
Ne Tironcat themi "nuk bi rrufeja nhale"

Te kjo pjese jemi te diskriminuar. Lum ai qe eshte nga Pogradeci,Korca,Erseka,Fieri ?
Me fal por nuk eshte ashtu, sepse ka fituar nje shoku im tirons llotarine e 2016. Dje mberriti ne Amerike :)
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Me fal por nuk eshte ashtu, sepse ka fituar nje shoku im tirons llotarine e 2016. Dje mberriti ne Amerike :)
Me shume mundesi populli ne ato zona aplikojne me shpesh prandaj ka me shume fitues andej.
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,117
Ne llotari skam fat....... m.t dhe ne dashuri
Po sivjet e hodha njihere
Ku I dihet ja ra rrufeja ne hale....
 

CIBOX

value = "{} the xengent
Contributor
Mesazhe
85
🇦🇱️ | Keni aplikuar për Lotarinë #DV2020? Më datë 7 Maj 2019, duke filluar nga ora 18:00, ju mund të kontrolloni këtu 👉 https://dvlottery.state.gov/ nëse jeni përzgjedhur. Nëse faqja e internetit është e ngarkuar, mos u shqetësoni, kontrollojeni më vonë. Nëse rezultoni të përzgjedhur [You are selected], atëherë ju duhet të plotësoni formularin DS-260 brenda disa javësh.

🇺🇸️ | Did you enter for DV2020? On May 7, 2019, starting at 18:00 you may check here 👉 https://dvlottery.state.gov/ if you are selected. If the website is busy, don’t worry, check it at a later time. If you are selected, you must complete form DS-260 within a couple of weeks.
 

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,225
Mosha
35
Location
Space
Momentalisht faqja nuk hapet pasi eshte e mbingarkuar. Gjithmone ne ditet e para ka fluks klikimesh ndaj klikoni ne ditet ne vazhdim sepse ka kohe plot, ju uroj fat :)
 
Top