Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Loja me emra

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,676
Pikë
113

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,676
Pikë
113

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,676
Pikë
113

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,676
Pikë
113

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,554
Pëlqime
14,539
Pikë
113
Lepurushi
Xh
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,554
Pëlqime
14,539
Pikë
113
Pelivani
X
 

Artin

VIP
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Sep 23, 2017
Mesazhe
1,297
Pëlqime
1,898
Pikë
113
Shkruhet me h, Pehlivan.

Xinxife

Nj
 

Artin

VIP
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Sep 23, 2017
Mesazhe
1,297
Pëlqime
1,898
Pikë
113
Ruzhdi shkruhet me 1 r.
Një emër që fillon me rr është Rrok. (si psh. Rrok Mirdita)

Shotë

C
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top