Lojrat

Leksi

Mashkulli ideal per nje femer😛
ANETAR ✓
Mesazhe
3,122
Mosha
26
Meqe nuk paska teme per lojra po hap ume nje teme: cilat nga lojerat elejtroniket keni luajtur kur keni qene femije dhe a luani tani?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dejv

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,244
Location
Ireland
Kur isha nmosh t vogel luja topadjegas

Tashi ncel luj ludo dhe candycrush kurse ne PlayStation Fortnite
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Mesazhe
16,765
Location
?? & ??
Nai xing ma kshu menja bllof me toke that prsh kush e di lojen e kapish ca do me thon ose murlan por gjithmon me bast se aty ku jam rrit une lushin me bast me ca gishti do e shtypi @Lumturia mausin 😜
 

CoVid-19 [ALB]

Top