Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Lojtari shkodran refuzon ftesën e kombëtares, zbulohet shkaku

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608
Kombëtarja U-21 e Shqipërisë ka nisur grumbullimin për ndeshjet miqësore që do ketë kundër Bosnje Hercegovines dhe Bjellorusisë.

Trajneri Alban Bushi si pjesë të kombëtares ka futur në listë edhe lojtarë që luajnë në Superligë dhe njëri prej tyre është edhe Ardit Krymi. Mesfushori i Vllaznisë që njihet për lojën e tij të fortë ka qenë pjesë e vazhdueshme e kombëtares dhe nuk mungon as kësaj rradhe.
Por duket se ky ka qenë grumbullimi më i vështirë për të. Ai e mori ftesën për të qenë pjesë e kuqezinjve në një moment të rënduar psikologjik kur Vllaznia ishte e rënë nga Superligë. Për këtë arsye, Krymi e ka refuzuar fillimisht ftesën e Bushit. Është dashur ndërhyrja e trajnerëve dhe e drejtuesve të kombëtares që të arrinin t’ia prishnin mendjen Krymit.

Ai do jetë pjesë e kombëtares në ndeshjet e rradhës. Mesfushori ishte një nga ata që u përlot në ndeshjen fundit kundër Skënderbeut ku edhe Vllaznia zyrtarizoi rënien. Ai ka qenë një nga ata që e ka ndjerë më së shumti dhe një nga ata që ka marrë përgjegjësi për këtë dështim të ekipit shkodran.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.