Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Lord of the Ring, së shpejti një serial televizivë

explorer

eniGma
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
37
Pëlqime
63
Pikë
18
Location
Chicago
View attachment 3474 Filmi i famshëm Lord of the Ring mund të vijë së shpejti në ekranin tuaj të Tv me një numër serish .

Ndërkohë ka kohë që flitet për një një seri televizive të filmit shumë të pëlqyer Lord of the Rings , Variety ka raportuar se një realizim i tij është “në fazat e hershme” , megjithëse ata paralajmërojnë se ende nuk ka një Marreese të caktuar se nëse ky realizim do vihet në jetë.
Warner Bros duket se ka kërkuar një shtëpi për këtë seri televizive dhe duket se Amazon Studios është drejtuesi kryesor.

Drejtuesi ekzekutivi i Amazon, Jeff Bezos, thuhet se po përfshihet personalisht në negociatat r kësaj marrëveshjeje.

Seriali do të bazohet dhe do jetë një ripunim i romanit të njohur me të njëjtin emër.
 
Last edited:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

explorer

eniGma
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
37
Pëlqime
63
Pikë
18
Location
Chicago
Me te vertete do ishte nje super serual, pasi si film theu rekord duke mar 7 cmime oskar.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top