Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Lotët e fundit që derdhët ....kur...edhe për kë...?!

Ste nimoj dot aty,meqe po tdhimset se o tu vujt nga tfortat shko e ngushelloje me naigjo tbute :p
Sheh! Kur me ke pare mua qe kam ndjere dhembsuri per gjinine mashkullore?:D
Max dashuri, e ajo vetem ty te eshte dedikuar hahaahhahah:p
 
Sheh! Kur e ke pare mua qe kam ndjere dhembsuri per gjinine mashkullore?:D
Max dashuri, e ajo vetem ty te eshte dedikuar hahaahhahah:p
Mos e deklaro me kaq sheshit se ngelen duke me pyet pse je nda me lulen. :p
 
Hahaahahahahahaahahahah sjemi ndare thoji!
Jemi me afer se ansjehere:p:p
Nuk kam ndermend te djeg serish ekranin e tel nga lageshtia e puthjeve qe ti dedikoja ty me sy mbyll keshtu ne distance. :p
 
Nuk kam ndermend te djeg serish ekranin e tel nga lageshtia e puthjeve qe ti dedikoja ty me sy mbyll keshtu ne distance. :p
O ti u djegsh e u pervelofsh!
Se u patakseeeeeee :p:p
 
Perlotur po, dje, sot, humba 1 mik nga nje semundje e rende.
 
Ne mengjes kur po degjoja nje keng.
Mu kujtua dikush.
 
Para 5 ditesh kur Ato qe do me shume ne kte bote vuajne dhe smundesh te besh dot asgje per tjua lehtesuar dhimbjet...
 
Para 5 minutash kur po lahesha mu fut shampoja ne sy.hera pare qe mu duk vetja qorre ??????
 
Kur kam qene femije, sot e kam te veshtire te qaj.
 
Dje... Per gishtin e vogel te kembes qe e lendova te tavolina punes... Lote e ç'lote thuaj
 
Para 5 min i thashe plakes: na sill te qerojme ca qepe se ngela pa postu ke kjo tema e loteve.
 
Për nënën time
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.