Miresevjen nรซ Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nรซse ju shfaqet ky mesazh do tรซ thotรซ se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anรซtarรซt e rregjistruar kanรซ privilegjin tรซ marrin pjesรซ nรซ tema tรซ ndryshme si dhe tรซ komunikojnรซ me anรซtarรซt e tjerรซ. Bรซhu pjesรซ e forumit Netedy.com!

Luajmรซ mos u nxeh,me kusht qรซ mos nxeheni ๐Ÿ˜‹

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesรซ e platformรซs sรซ njohjeve online! Netedy รซshtรซ platforma e chatit mรซ e madhe shqipfolรซse! Aty ku mundesia pรซr tu njohur me Vajza & Djem eshte bรซrรซ me e thjeshtรซ!

iMp4Ct

What?
ANETAR โœ“
Regjistruar mรซ
Sep 21, 2017
Mesazhe
7,473
Pรซlqime
13,029
Pikรซ
113
Myll penxheren Maloke se vjen icik era lule @Kola^Boss. Ka me ta cu zogun aq shume sa do dale jashte i trullosem e po ta vret nonji me llastiqe. ๐Ÿคช
 

aloe

No dmโ›” ฮณ@ฮผ@ ฯ„ฮฟฯ…ฯ‚ ฯŒฮปฮฟฯ…ฯ‚ ฮฑฯ…ฯ„ฮฟฯฯ‚ ฯ€ฮฟฯ… ฯƒฮต ฯƒฯ„ฮตฮฝฮฑฯ‡ฯ‰ฯฮฟฯฮฝ๐Ÿ™‚
PRINCESS
Regjistruar mรซ
May 12, 2020
Mesazhe
4,962
Pรซlqime
8,096
Pikรซ
113

aloe

No dmโ›” ฮณ@ฮผ@ ฯ„ฮฟฯ…ฯ‚ ฯŒฮปฮฟฯ…ฯ‚ ฮฑฯ…ฯ„ฮฟฯฯ‚ ฯ€ฮฟฯ… ฯƒฮต ฯƒฯ„ฮตฮฝฮฑฯ‡ฯ‰ฯฮฟฯฮฝ๐Ÿ™‚
PRINCESS
Regjistruar mรซ
May 12, 2020
Mesazhe
4,962
Pรซlqime
8,096
Pikรซ
113
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top