Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Luajme mos u nxeh,me kusht qe mos nxeheni 😋

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Çomi

Hope Must Never Die😎
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
11,574
Pëlqime
8,842
Pikë
113
@Dea me kod sot se nderrova telin e smumdem me ftesa🥺
 

Dea

Amerikane 😛
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,879
Pëlqime
8,012
Pikë
113

Çomi

Hope Must Never Die😎
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
11,574
Pëlqime
8,842
Pikë
113
Me lart esht po qe se punon akoma
 

Alea

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
10,989
Pëlqime
12,661
Pikë
113
sben hudhne nje tjt
 

Çomi

Hope Must Never Die😎
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
11,574
Pëlqime
8,842
Pikë
113
Ja se po hap nje tjeter se do i ket kalu koha😬
 

Çomi

Hope Must Never Die😎
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
11,574
Pëlqime
8,842
Pikë
113
Me nxorri loja mu u vonum mduket 😔
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top