• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Luajmë mos u nxeh,me kusht që mos nxeheni ?

Status
Not open for further replies.

S.O.A

Cancer free
VIP I FORUMIT
Mesazhe
7,844
Mosha
32
Vendndodhja
Kurrkund
Duke qene se ne kto dite karantine LUDO u kthye ne loje shume popullore,mund te shperndani ktu kodet e lojes qe mos bejme lemsh temat e tjera.
Faleminderit dhe loje te mbare.
 
Status
Not open for further replies.
Top