Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Luani i pari, Akrepi i fundit/ Renditja e shkurtit, fati do të jetë me ju në 10 ditët e para

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Luani


Puna: Thjesht duhet të lini që këto ditë të kalojnë, të rimbushni bateritë dhe të ktheheni në shkëlqím dhe në formë perfekte, si gjíthmonë. Nuk ka asgjë të keqe të bësh një pushim.

Dashuria: Çiftet do të kalojnë disa ditë të zymta, në të cilat tríshtimi dhe melankolia do të mbretërojnë. Kjo nuk do të thotë se ka një aluzíon kríze. Thjesht do të thotë se duhet të jemi më pranë njëri-tjetrit.


Financat: Gjatë këtyre shtatë ditëve, ju mund të keni mundësi të paprítura për të ardhura më të mira, fitime më të mira (nëse prodhoni ose shísni diçka). Do të jetë një kohë e favorshme për veprim aktiv në shumë drejtime.

Demi


Puna: Ajo që duhet të vlerësoni për karakterin tuaj është aftësia për të vazhduar luftën dhe shpresën për ëndrrat tuaja. Në fund do të shpërbleheni për punën tuaj.

Dashuria: Çiftet nuk do të përballen shumë mirë me situata të caktuara, veçanërisht në lídhje me çështje të caktuara të biznesit që mund të shqètësojnë të dy. Me pak fjalë, në fíllim do të mbizotërojë një kaos i madh, por në fùnd ju mùnd të mblídhni forcat tuaja dhe të përpiqeni të pèrmírësoheni së bashku.

Financat: Gjatë këtyre shtatë ditëve, ánkthi ose tènsíoni më serioz mùnd të lindë në familjen tuaj për shkák të shpenzímeve financiare, dokumenteve të lídhùra me párá, etj. Një shpenzím i paprítur ose një pròblèm tjetër monetar mùnd të lindë, i cili gjíthashtu mùnd të jetë shkáku i një mòsmárrëveshjeje të pakëndshme.

Akrepi

Puna: Kohët e fùndít keni shumë kontákte, prandáj do të ishte tùrp të lejoni që këto mùndësi t’iu íkin nga duart. Ju keni të gjítha aftësitë që ju dùhen për të ringritur në këmbë, ose për të fílluar një kárrierë të shkëlqyer, por gjíthçka váret nga ju.

Dashuria: Ju nuk dùhèt të jeni të përgjegjshëm ndáj askujt përveç vetvetes. Pra, nëse nuk doni më të jeni në shoqërinë e një personi, do të jetë mirë ta njòftoni në vend që të shmángni bisedèn, derisa të mòs e duroni dot më.

Financat: Do të përjètoni një hùmbje të paprítur financiare ose do të hárroni diçka të rèndësishme të tilla si një dokument.
 
Ca me hum mo un re?
Un skom brek nbyth, ti thu do hum prap?‍♂️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.