Luani muziken qe ju pelqen ne Radio Netedy!

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,443
Nese doni te luani muziken qe ju pelqen ne radion e chatit netedy.com
Formoni Playlisten tuaj ne youtube dhe dergoni linkun ketu ose ne inbox nese nuk doni ta beni publike :)

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
im crazy i know but this kind off music i like what can i do

Electrohouse :D

AntiDrogA

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
257
Mosha
41

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Mesazhe
770
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,459
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...
Po ka qene here pas here e bajne prape.....nese do e bajne ktu do dal un tju bej pershendetjet hahahahahha

cyb3r

Sound Of Silence
Staff member
ADMIN
VIP I FORUMIT
Mesazhe
417
Nese ka ndonje qe eshte i interesuar dhe qe perdor pc per ta perdorur Radion e Netedy mund te shkruani ketu dhe radio do degjohet ne http://www.beatfm.al na kontaktoni!