• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Luani muziken qe ju pelqen ne Radio Netedy!

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
Nese doni te luani muziken qe ju pelqen ne radion e chatit netedy.com
Formoni Playlisten tuaj ne youtube dhe dergoni linkun ketu ose ne inbox nese nuk doni ta beni publike :)
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,392
Mosha
26
Location
Tiranë
Po me cel si funksionon..ku degjohet?
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,392
Mosha
26
Location
Tiranë
Pervecse ne chat ska menyre tjeter??
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,392
Mosha
26
Location
Tiranë
Ok. Flm☺
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,284
im crazy i know but this kind off music i like what can i do

Electrohouse :D

 

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
278
Mosha
40
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
Princesha Forumit
Mesazhe
778
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...
 

mogli

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
2,925
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...
Po ka qene here pas here e bajne prape.....nese do e bajne ktu do dal un tju bej pershendetjet hahahahahha
 
Top