Luani muziken qe ju pelqen ne Radio Netedy!

molecule

{true ? false}
Dec 12, 2004
4,442
9,676
113
127.0.0.1
shoqeria.net
Nese doni te luani muziken qe ju pelqen ne radion e chatit netedy.com
Formoni Playlisten tuaj ne youtube dhe dergoni linkun ketu ose ne inbox nese nuk doni ta beni publike :)
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Nov 26, 2017
5,076
7,417
113
im crazy i know but this kind off music i like what can i do

Electrohouse :D

 

AntiDrogA

VIP
VIP I FORUMIT
Nov 14, 2017
257
206
43
41
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Nov 13, 2017
770
3,275
113
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...
 
Reactions: LUCKY-STRIKE

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Nov 24, 2017
4,450
5,360
113
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...
Po ka qene here pas here e bajne prape.....nese do e bajne ktu do dal un tju bej pershendetjet hahahahahha
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Nov 13, 2017
770
3,275
113
My moon-in mos ma trazo po du e boj live :p
Pershendetja par nga mu do jet per mikun tim te xhungles :p 😂😂😂😂😂
 

cyb3r

Sound Of Silence
Staff member
ADMIN
VIP I FORUMIT
Feb 6, 2018
414
1,081
93
Nese ka ndonje qe eshte i interesuar dhe qe perdor pc per ta perdorur Radion e Netedy mund te shkruani ketu dhe radio do degjohet ne http://www.beatfm.al na kontaktoni!