Luani muziken qe ju pelqen ne Radio Netedy!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,324
im crazy i know but this kind off music i like what can i do

Electrohouse :D

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Mesazhe
769
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,586
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...
Po ka qene here pas here e bajne prape.....nese do e bajne ktu do dal un tju bej pershendetjet hahahahahha

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Mesazhe
769
My moon-in mos ma trazo po du e boj live :p
Pershendetja par nga mu do jet per mikun tim te xhungles :p 😂😂😂😂😂

cyb3r

Sound Of Silence
Staff member
ADMIN
Mesazhe
463
Nese ka ndonje qe eshte i interesuar dhe qe perdor pc per ta perdorur Radion e Netedy mund te shkruani ketu dhe radio do degjohet ne http://www.beatfm.al na kontaktoni!

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Mesazhe
11,080
Nice !!! Qenka nice loud and clear .

Tani na sqaroni pak me shume .. a hapet vetem nepermjet link ? Ka app ? Dhe qysh mund Te ndertojme albumin tone dhe ta dergojme ?

A eshte live ? A mund te Prsh, behemi vete dj etj etj etj ?

Well done guys .

CoVid-19 [ALB]