• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Luani muziken qe ju pelqen ne Radio Netedy!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,271
im crazy i know but this kind off music i like what can i do

Electrohouse :D

 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka ?
ANETAR ✓
Mesazhe
764
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...
 

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,538
Ne nje chat tjeter ka qen dhe me pershendetje live ne radion e chatit... kishte ne mos gaboj me sa me kan then nje orar te caktuar dhe kur degjoje muziken degjoje dhe pershendetjet qe beheshin nga chatistat.... sdo ishte keq te behej ashtu dhe netedy...
Po ka qene here pas here e bajne prape.....nese do e bajne ktu do dal un tju bej pershendetjet hahahahahha
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka ?
ANETAR ✓
Mesazhe
764
My moon-in mos ma trazo po du e boj live :p
Pershendetja par nga mu do jet per mikun tim te xhungles :p ?????
 

cyb3r

Sound Of Silence
Nt2 V.I.P
ANETAR ✓
Mesazhe
484
Nese ka ndonje qe eshte i interesuar dhe qe perdor pc per ta perdorur Radion e Netedy mund te shkruani ketu dhe radio do degjohet ne http://www.beatfm.al na kontaktoni!
 

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Mesazhe
14,892
Nice !!! Qenka nice loud and clear .

Tani na sqaroni pak me shume .. a hapet vetem nepermjet link ? Ka app ? Dhe qysh mund Te ndertojme albumin tone dhe ta dergojme ?

A eshte live ? A mund te Prsh, behemi vete dj etj etj etj ?

Well done guys .
 
Top