• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Luani muziken qe ju pelqen ne Radio Netedy!

Juno

Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
29,712
Nice !!! Qenka nice loud and clear .

Tani na sqaroni pak me shume .. a hapet vetem nepermjet link ? Ka app ? Dhe qysh mund Te ndertojme albumin tone dhe ta dergojme ?

A eshte live ? A mund te Prsh, behemi vete dj etj etj etj ?

Well done guys .

Po mund te bejme playlist qe deshirojme, te dergojme pershendetje per anetaret etj por na mungon nje profesionist i fushes se mikrofonit si dj.
 

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Mesazhe
14,892
Po mund te bejme playlist qe deshirojme, te dergojme pershendetje per anetaret etj por na mungon nje profesionist i fushes se mikrofonit si dj.

Kush I lexon prsh ? Jane live ? Apo e ke fjalen in future ?
 

KaTiLe

Dada police 🤓 👮🏻‍♀️
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
12,160
Po mund te bejme playlist qe deshirojme, te dergojme pershendetje per anetaret etj por na mungon nje profesionist i fushes se mikrofonit si dj.
Merrre anonymous aj ka za
 

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Mesazhe
14,892
Ah te kuptova... por nese dergojme Prsh kush I lexon per momentin ? Apo nuk egziston for now ?
 

Juno

Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
29,712
Ah te kuptova... por nese dergojme Prsh kush I lexon per momentin ? Apo nuk egziston for now ?
Po flas pershendetje me audio. Te gjithe ata qe degjojne radion mund ti degjojne dhe pershendetjet. E thash dhe me lart qe do duhet dikush me mikrofon qe ti beje ato. Kerkesat per playlist apo pershendetje mund te behen ne chat ose ne ndonje zone perkatese ne forum.
 

KaTiLe

Dada police 🤓 👮🏻‍♀️
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
12,160
Po flas pershendetje me audio. Te gjithe ata qe degjojne radion mund ti degjojne dhe pershendetjet. E thash dhe me lart qe do duhet dikush me mikrofon qe ti beje ato. Kerkesat per playlist apo pershendetje mund te behen ne chat ose ne ndonje zone perkatese ne forum.
Oooooooooo ti njeri po thirr anonymous aj ka qen eshe diku tjeter ne radio edhe ka za te majr
 

NuryAlb

MoToRRiSti
ANETAR ✓
Mesazhe
88
Mosha
29
Tani mund te beni pershendetje live, Pm mua per pershendetjen + Kengen qe deshironi te degjoni :p ?
 

Juno

Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
29,712
Per gjithe anetaret radio ndodhet ketu:
40683
Shtypni butonin play dhe jeni ne tingujt e radio netedy. Qe te jete online radio sa here te hapni kategori apo njoftime duhet te rihapni forumin me nje faqe tjeter.
 
Top