Mac adress iptv m3u gratis

Almeni

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1
Mosha
34
Pershendetje
Kush me gjen nje playlist iptv m3u gratis ose mac adres ja di per nder ,
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

VAGABONDII

Ske pse trego kush je, jeta te ben ta tregosh ate!
ANETAR ✓
Mesazhe
1,130
Location
ktu pra
Pershendetje
Kush me gjen nje playlist iptv m3u gratis ose mac adres ja di per nder ,
IPTV Adresen ta gjej une problemi si do i besh play, sepse te shko ne nerva, duhet te marresh nje VLC Player dhe ta hapesh me te, por ka nderprerje,
Vizito kete faqe. https://iptvliste.com/2019/10/world-iptv-links-world-iptv-kostenlos-world-m3u-playlist-05-10-2019/
nga celulari duhet te shkarkosh nje App... per IPTV Player
te sygjeroj me mire nje Dreambox te kushto diku tek 120-150€ ne vit Abonimi dhe nje Reciver Edison OS, ( me Sistem Linux) dhe pastaj keni gjitha Kanalet e Botes te hapura dhe ato Pay TV! plus qe ke gjitha faqet e Internetit nga movie4k gjer tek Kino.to apo filma24 , apo gjitha Serialet e botes ne te pa kerkuar te gjitha ne liste.
Ps: ke dhe Kanalet Pornografike 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂
Ku mund ta blesh? Ne shqiperi ka ne Kosove ka, se jasht po se po, je ne Gjermani te kushto 270 Me Aparat, pastaj cdo Vit abonim vec 120-150 €
Have funny 😂😂 😂😂
 

CoVid-19 [ALB]

Top