Makeup-i i duhur per Shen Valentinin.

Macherie

Anëtare forumi
PRINCESS
Aug 24, 2017
851
2,028
113
Dita e Shen Valentinit po afron dhe cilado qofte menyra juaj per ta festuar me partnerin jeni duke menduar qe tani lidhur me veshnjen, makeup apo floket per ate dite speciale per dashurine tuaj.
Nese keni nje darke romantike, nje dreke, nje shetitje se bashku apo nje nate te nxehte nje vend te rendesishem ka edhe makeupi juaj. Ne kete dite makeup keshillohet te jete i embel, jo shume i renduar dhe me romantik qe te nxjerre ne pah anen tuaj femerore dhe joshese. 
Reactions: ANGELIQUE

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Aug 22, 2017
888
3,348
113
Sa mirë që jemi rehat nga këto : /
 
Reactions: Senseo

Dorina

🔵⚫ zikaltër
VIP I FORUMIT
Kontributor
Jul 26, 2017
14,171
27,533
113
F.C. Internazionale
Flm e dashur per keshillat, por si kemi partneret per nje make up te tille :p