• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Makina dhe difektet e saj

GLAUK

VIP
Nt2 V.I.P
Mesazhe
25,440
Ndersa per impiantin e hidrogjenit nuk kam info per ne shqiperi se kush instalon perfekt deri me tani se kshu amator ka plot 🤷‍♂️🤷‍♂️
Jo jo thashe si makine ca te zgjedh. Nese e marr nafte do e mbaj me nafte
 

Aşk

☀️Diku gjatë rrugës, të gjithë ndryshojnë...🌵
BlacK LoVe
Mesazhe
17,017
Ndersa per impiantin e hidrogjenit nuk kam info per ne shqiperi se kush instalon perfekt deri me tani se kshu amator ka plot 🤷‍♂️🤷‍♂️
Mu sme puno flometri makines 😅
 
Top