• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Makina godet shpërndarësin e picave, plagoset rëndë në Elbasan

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,598
Mosha
18
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Metalurgji. Një makine mesohet se ka aksidentuar rëndë shpërndarësin e një picerie i cili po shpërndante porosinë e radhës.

I riu rreth 25 vjeç është trasportuar në spitalin e Elbasanit në gjendje të rëndë. Ende nuk bëhet e ditur identiteti i të riut dhe shkaqet e aksidentit.

Rruga Elbasan- Metalurgji konsiderohet një nga njollat e zeza në Elbasan për shkak të aksidenteve të shpeshta që ndodhin.

The post Makina godet shpërndarësin e picave, plagoset rëndë në Elbasan appeared first on Lajmi i Fundit.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top