• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Makinat Luksoze

CARLI

The_king 👑👑
ANETAR ✓
Mesazhe
1,481
Mosha
29
Vendndodhja
Uk. England birmingham
un jam fans i cmendur per fouristrada po 1000 cop te dalin si g classi nuk jan
jan komod dinamik te japin adrenalin ne off road te jep muncin me ekxploru limitet e saja si makin ose me sakt si kamion ????
 

Vinjol

Larguar...... ne nji tjeter..... Dimension.......
ANETAR ✓
Mesazhe
3,149
Mosha
37
Vendndodhja
Fier
kte te 2 do ma beje dhurate Rama mu po fitoi per zgjedhje :p
 
Top