• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Makinat Luksoze

CuF|

Po s’e vrave sëmundjen, të sëmurin do ta vrasësh
ANETAR ✓
Mesazhe
4,825
Mosha
32
Vendndodhja
Zürich
Per moment kte e kam ble per me e be nje vetur Veteran si per qejfin tem vw Corrado G60
 

Attachments

 • 20210519_152701.jpg
  20210519_152701.jpg
  4.2 MB · Shikuar: 8
 • 20210519_152712.jpg
  20210519_152712.jpg
  4.3 MB · Shikuar: 8

CuF|

Po s’e vrave sëmundjen, të sëmurin do ta vrasësh
ANETAR ✓
Mesazhe
4,825
Mosha
32
Vendndodhja
Zürich
Woooow,
Un do e bej nje Golf1 GTI me kysmet
Veq shum veshtir me i gjet pjeset origjinal per pistona jam tuj prit qe 3 muaj
Veq kur te fillojsh duet me pat nerva
 
Top