Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Makinat Luksoze

Ate tipin e vjeter e kam pas un eshte kot fare te hull te qit nga rruga mos shif videot ne net vllai se knej ka ne jane rruget me asfalt te korruptumen ????
 
Kte e kam nshpi kjo 605 kuaj edhe nuk mahet eshte shum agresive si makine edhe nrruge nuk ka sigurine e audit ?View attachment 74935
View attachment 74936
Bmw seria 3 e 2014 e kam un o zot ma heq zarin fare e kam shum fiksim pz se si fillim nuk e kam pas qef se kam qen i fiksum pas benzit ama kur ma bon dhurat ket mu mu fiksu fare si makin
 
Bmw seria 3 e 2014 e kam un o zot ma heq zarin fare e kam shum fiksim pz se si fillim nuk e kam pas qef se kam qen i fiksum pas benzit ama kur ma bon dhurat ket mu mu fiksu fare si makin
Ta gzosh te shkofte mare heren tjeter inshalla nai urus ?
 
Woww e ke myt prz??
Kur e mora nfillim dy dite si kom zbrit e ke parasysh ate fmin e lumtur asi dallim nuk kisha un ? bashke me cun e vogel se ai eshte kamorrist ?
 
  • Përqafime
Reactions: .
Me bo me mron edhe 1 here grande vinci do e mor kyt super super makine sesht per rob normal kjo me hy mrena mduket vetja si xhaje teper e bukur çikjo ?7722077221
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.