Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Makinat Luksoze

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
32,183
Pëlqime
43,241
Pikë
113
Location
?? & ??
Thnx Bro, Kte vite besoj qe do e fusim dhe RSQ8'ten ne Koleksion dhe do ndalem pak sepse iku shum :D
E don se e kam vllai prz ?? u bo nja 1 vit myll @zoti @centos 2fjale kisha ? po sja gjeloz un me zemra se sdi ku ti coj tmijat plus nuk jan shije time ato tujat se un i kom M motor jo look m ?? te pershendes mos e vrit menjen skisha qillim me te ofendue ty fare shife pak ardin shife ?79510
View attachment IMG_2895.MP4
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
32,183
Pëlqime
43,241
Pikë
113
Location
?? & ??
Cdo makine eshte e bukur ske ca i thu por qe bojn diferencen jan gustot edhe mundesite se e ble por se ma dot sado i kemi qef kto super mjete ska si ato makina qe te lejn lek nxhep por po qis nji mjet qe mka pelqy si pamje jo qe ta kem vet sna boni zoti kengtar vrk956E416B-F739-4E3A-89D7-EDB244C84ABD.jpeg
 

Zana

🇦🇱e-Thjeshte🇦🇱
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,485
Pëlqime
7,071
Pikë
113
Kte e morra me daten 31 tani 10 dite ka bo jete k'jo ?
Por do nxerr heren t'jeter Audi'n dhe AMG'n
Nxirre nje here Audin ? I drive the Q7 .🔥
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top