• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Mallkimet......

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,796
Mosha
27
IMG_9193.PNGA keni frike nga mallkimet?

U ka ndodhur qe ju kan mallku qofte edhe nji fjale sikur te morte dreqi.

Personalisht une i kom shume frike mallkimet.
Ma mir me shaj sesa tme mallkosh.
Me mallko edhe prit mrapa ca bohet,bohem bish.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,796
Mosha
27
Pikerisht kom nigju se kur mallkon te kthehen ler vet.😊😊 se di sa e vertet eshte.
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
O lok zansh morra ishalla
Tu bafte morri me tu vra ne cifte
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,531
Location
Tiranë
Unë nuk mallkoj asnjëherë edhe nëse e bëj apo e bëjnë mallkimet nuk të zënë.
Veç mallkimi i nënës po, ajo të kput duar e këmbë po e bëri me zemër.
 

Artiina

Heshtja flet sa 1000 fjal
PRINCESS
Mesazhe
3,530
Mosha
21
Ju them cili mallkim ju zen mallkimi dikujt qe i ke ba padrejtsi
Makllimi nanes
Mallkimi jetimit
Edhe mallkimi i te agjerumit dmth ja merr Zoti shum pergjithsi
Ka hala po jau tham kur qona prej gjumi per her dyt
Mu kujtu edhe nja mallkimi i gruas nese ja dredh me burrin dmth e ajo te mallkooo un kam fakt qe u pranu
 
Last edited:

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Unë nuk mallkoj asnjëherë edhe nëse e bëj apo e bëjnë mallkimet nuk të zënë.
Veç mallkimi i nënës po, ajo të kput duar e këmbë po e bëri me zemër.
Eshte e vertete
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
3,422
Unë nuk mallkoj asnjëherë edhe nëse e bëj apo e bëjnë mallkimet nuk të zënë.
Veç mallkimi i nënës po, ajo të kput duar e këmbë po e bëri me zemër.
Ashtu si mallkimi i nenes qe te ze ashtu esht dhe mallkimi i babes . Zemra nenes zbutet dhe behet pishman ndersa babai esht me i vendosur dhe me i Fort ne zemer
 
Top