• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Mallko Antarin siper..

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,564
Location
Tiranë
Tema u pastrua
mallkoni sa me pak :p
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Mesazhe
2,322
Kur lexoj keto theniet klishe , me vje me gris forumin....lol

Ci keni keto aman, Me urre? lol

Placi ne vend
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
1,293
Tpafsha ne koncertin e britni.spirsit...aty nrrjesht tpare duke ulerit me.tmadhe britniiii britniii
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
1,293
Po.ishe ti e shtrir ne dysheme....sdo ishte mo as mallkim.po nje deshire e kthyer ne realitet :p
Vonc foton.time.ke koka krevatit e u lutsh tan naten te tbi siper
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
1,293
Aq e fort je te dija qenje te bute e te brishte :p
Tdalt rocco sifredi ngjitha kanalet twlevizive
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
1,293
Ha ishalla....tme.mari ne.krah diten.e dasmes se nga stresi do bllokohem :p
Tlant amorja e marofsh mas mejet
 
Top