Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mashkulli i gabuar.

ZEUS

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 16, 2021
Mesazhe
2,105
Dilni pak nga ata tema monotone, dhe jepni një mendim konkret në qeshtje jo pak serioze 🤪

"Nëse femra nuk vjen, nuk është faji i mashkullit, por i mashkullit të gabuar!"
come-riconoscere-un-uomo-sbagliato.jpg
Pse sipas jush?
 

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511
Dhe mashkulli i gabuar sipas teje kush eshte 🐻
 

Fiore

Ikur larg.....
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Aug 26, 2017
Mesazhe
31,223
"Nëse femra nuk vjen, nuk është faji i mashkullit, por i mashkullit të gabuar!"

Ku me shku femra psh?!🤭
 

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511
Unë hap tema të lexoj mendimet e tjerave, Jo të jap mendime.....jo mënjëherë të paktën 😊

🐻 Shpejt jep mendim 🙈🙈

Tema : vertet kush mund te jete mashkulli i gabuar kur femra iken? 🤔
Sic duket atij mashkulli i pelqen shume vetja dhe nenvlereson femren
 

ZEUS

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 16, 2021
Mesazhe
2,105
Po ai mashkulli pse mendon se është i duhuri?🤔
Po shoh që hallakateni pak. Mbase duhej të isha pak më i qartë në formulimin e frazës.
Thënë ndryshe:
"Pse një femër nuk i pranon një mashkulli.
Cila është shkëndija që ndizet tek truri i një femre që të bashkohet me një mashkull." ?
 

Moza

Bukuria i pëlqen syve, butësia magjeps shpirtin.
Anetar i Stafit
N2t Mod
Regjistruar më
Oct 1, 2020
Mesazhe
7,048
Dilni pak nga ata tema monotone, dhe jepni një mendim konkret në qeshtje jo pak serioze 🤪

"Nëse femra nuk vjen, nuk është faji i mashkullit, por i mashkullit të gabuar!"
View attachment 128709
Pse sipas jush?
Ky në foto ësht qorr dhe memec😁 ky ësht i gabuar dhe snuk😝😝😝
 

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511
Po shoh që hallakateni pak. Mbase duhej të isha pak më i qartë në formulimin e frazës.
Thënë ndryshe:
"Pse një femër nuk i pranon një mashkulli.
Cila është shkëndija që ndizet tek truri i një femre që të bashkohet me një mashkull." ?

Tani e bere pershesh 🐻 ndryshe e nise ndryshe e betise ......
 

Moza

Bukuria i pëlqen syve, butësia magjeps shpirtin.
Anetar i Stafit
N2t Mod
Regjistruar më
Oct 1, 2020
Mesazhe
7,048
Po shoh që hallakateni pak. Mbase duhej të isha pak më i qartë në formulimin e frazës.
Thënë ndryshe:
"Pse një femër nuk i pranon një mashkulli.
Cila është shkëndija që ndizet tek truri i një femre që të bashkohet me një mashkull." ?
Unë e pyes,ke çakmak😁 po tha jo,nuk ndizen shkëndijat😝😝😝 po pat shkrepse,i them sa kunja ke në kuti?🤣🤣🤣
 

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511
E njëjta gjë është, por Thënë ndryshe.
Po ju shoh me mendime të pa qarta vajza..🙈

Atëherë nuk pasken faj meshkujt 🤪

Ja te lexoj e mendimin tend 🙈🙈🙈 te jap e un pastaj 🐻
 

ZEUS

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 16, 2021
Mesazhe
2,105
Ja te lexoj e mendimin tend 🙈🙈🙈 te jap e un pastaj 🐻
Në tematikën e argumentit nxora mashkullin fajtor, për shkak që nuk arrijnë të bëjë për vete një femër.

Tani ju takon ju femrave të thoni një përse, ky mashkull nuk ju ndezi dot atë shkëndinë që t'i bashkoheni atij?

Topi është në fushën tuaj. Flisni pse ?
 

Ablla

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
3,347
Eshte mashkulli gabuar ne syte e saj!
Sepse nese eshte i duhuri ne zemren, mendjen & shpirtin e saj edhe pse mund te kete pasiguri, I THOTE "KU DHE KUR"
 

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511
Në tematikën e argumentit nxora mashkullin fajtor, për shkak që nuk arrijnë të bëjë për vete një femër.

Tani ju takon ju femrave të thoni një përse, ky mashkull nuk ju ndezi dot atë shkëndinë që t'i bashkoheni atij?

Topi është në fushën tuaj. Flisni pse ?

Po mire o 🐻 mos degjove gje ti qe une jam futbolliste te di per topin 😂😂😂
 

Dredhza

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 10, 2021
Mesazhe
4,210
Dilni pak nga ata tema monotone, dhe jepni një mendim konkret në qeshtje jo pak serioze 🤪

"Nëse femra nuk vjen, nuk është faji i mashkullit, por i mashkullit të gabuar!"
View attachment 128709
Pse sipas jush?
Te lutem a bon me kon Ma i qart ne pyetje.. se spo muj e kapi shum pse qenka mashkulli i gabuar nese femra nuk vjen..?
 

Luledielli

S҉U҉N҉F҉L҉O҉W҉E҉R҉
Anetar i Stafit
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Feb 6, 2021
Mesazhe
10,454
Po shoh që hallakateni pak. Mbase duhej të isha pak më i qartë në formulimin e frazës.
Thënë ndryshe:
"Pse një femër nuk i pranon një mashkulli.
Cila është shkëndija që ndizet tek truri i një femre që të bashkohet me një mashkull." ?
Varet cfarë kërkon një femër të ketë një mashkull.
Ka disa që aparenca e jashtme ka më tepër rëndësi dhe i tërheq më shumë.
Ka që parësore kanë inteligjencën.
Ka që shohin portofolin...E kështu...
Personalisht inteligjenca është ajo që më ngjit më tepër.
 

ZEUS

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 16, 2021
Mesazhe
2,105
Varet cfarë kërkon një femër të ketë një mashkull.
Ka disa që aparenca e jashtme ka më tepër rëndësi dhe i tërheq më shumë.
Ka që parësore kanë inteligjencën.
Ka që shohin portofolin...E kështu...
Personalisht inteligjenca është ajo që më ngjit më tepër.
Ja doli një mendim i qartë. 👍
 

Problemserioz3

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 17, 2021
Mesazhe
63
Varet cfarë kërkon një femër të ketë një mashkull.
Ka disa që aparenca e jashtme ka më tepër rëndësi dhe i tërheq më shumë.
Ka që parësore kanë inteligjencën.
Ka që shohin portofolin...E kështu...
Personalisht inteligjenca është ajo që më ngjit më tepër.
Lidhemi bashke e kam inteligjencen me bollik
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja