Mbledhje ne 14:30

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
Ne oren 14:30 ne chat , dhoma #netedy do te organizohet seminari i hapur me antaret e forumit, me teme “COVID-19 dhe jeta e planetit ”
Kush vjen i pari fiton 1 lavatrice me bateri!
Ne mungese te thekses se bukes ate lavatriqen a ma bo fshese korenti?
 

CoVid-19 [ALB]

Top