Mbledhje ne 14:30

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sole

Zikalter ⚫🔵
Staff member
MODERATOR
Mesazhe
5,487
Kam gjera me te rendesishme per te bere sesa te tallem me fatkeqesine e popullit!
Te flas pak per veten tani
E para spo tallemi
Thjesht po bejm nje kalim kohe ketu
E dyta edhe un kam njerez semur dmth edhe keshtu
Po sado mundohem me kalu pak kohen ktu se as po i intereson ndokujy se cfare halli a problemi kam un apo ti
Gjithsesi mund te besh cfare te duash!!
Shaka bejm nese mundesh ti kuptosh😊
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,540
Mos ma shemtoni temen me vet stimulime mestruacionesh !
 

Lori

Designed to be alone
PRINCESS
Mesazhe
1,161
Mosha
28
Ne oren 14:30 ne chat , dhoma #netedy do te organizohet seminari i hapur me antaret e forumit, me teme “COVID-19 dhe jeta e planetit ”
Kush vjen i pari fiton 1 lavatrice me bateri!
Ke bere leksion te hapur dhe ske ftuar zyshen😂
Turp te kesh😜
 

CoVid-19 [ALB]

Top