Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Mbyllni syt dhe...

Bjondina2019

Shpresa vdes e fundit...
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
6,182
Pëlqime
6,843
Pikë
113
Mbyll syt dhe imagjino Malediven...
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Bjondina2019

Shpresa vdes e fundit...
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
6,182
Pëlqime
6,843
Pikë
113
Mbyll syt dhe mendo se gjdo enderr do behet realitet..
 

Çomi

Offline
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
7,996
Pëlqime
5,672
Pikë
113
Mbydh syt dhe dihet qe ke hik per lesh bubi😛
 

Dea

Amerikane 😛
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
3,730
Pëlqime
4,356
Pikë
113
Alea

@Alea 1 sy hap 1 mbyll e bera sakt 😛
 

Edwart

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 20, 2018
Mesazhe
705
Pëlqime
430
Pikë
63
mbyll syt e them mo me shkruj nanjera ne pv ..:D
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top