Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

McLaren i kampionit të Formula 1 shitet për 1.8 milion euro

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 25, 2018
Mesazhe
4,608
Përveç të qenit kampion i Formula 1 dhe një nga drejtuesit më të mirë të gjeneratës së tij, Jenson Button është gjithashtu një shofer i pasionuar me një histori mbresëlënëse të pronësisë së makinave.

Në garazhin e tij një kohë kishin qëndruar Bugatti Veyron, Honda NSX, Nissan GT-R, Ferrari Enzo dhe McLaren P1, të cilat Button kishte vendosur t’i shesë. Hiper-automobili ka kaluar vetëm 887 kilometra dhe ka çmimin e shitjes 1.8 milion euro.

Ka ngjyrë gri “Grauschwartz”, dhe është i veshur me gri të zezë Alcantara dhe një mori elementësh të bërë nga fibra karboni. Jenson Button u zhvendos në Los Anxhelos, ku ai mori McLaren e tij të ri 675LT, duke zëvendësuar P1, i cili aktualisht është në shitje.

Nga zero deri në 100 km në orë arrin për 2.8 sekonda dhe shpejtësia maksimale është e kufizuar në 350 km/h. Vetëm 375 kopje janë prodhuar dhe është një nga makinat më ekskluzive të McLaren.

The post McLaren i kampionit të Formula 1 shitet për 1.8 milion euro appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja