• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

**Me cfare ushqimi do e krahasonit njeriun e zemres tuaj?**

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,404
Likes
5,430
Location
Struge
#6
Ahh une me trileqe :p
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,404
Likes
5,430
Location
Struge
#8
Po pse moj, tullumbi me krype eshte? :p
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,002
Likes
3,588
Location
USA
#9
Sherbet sherbet eshte. Po un skam per te vdek nga sheqeri, po vdiqa do vdes nga nepsiii me kto embelsirat qe na kujton ti qe ngordhsh ishalla.
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,404
Likes
5,430
Location
Struge
#10
Ua sa me paskerka marre malli per mallkimet e tua.. :p
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,002
Likes
3,588
Location
USA
#12
Mos me be te filloj tamam @MrCool se po ja nisa do te vin si bresheri :p

@rauli i marsh te keqen trurit tim ti se e ben trurin tende tja fusi vrapit te shkoj tek e ema e zeqos ne maj te thanes lol
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,002
Likes
3,588
Location
USA
#16
Pse aq depresiv je ti sa qe e ben dhe trurin tim te kaloj ne depresion? :p
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
7,787
Likes
1,517
#17
Do te thoja, nje embelsir qe per her te par, e bera sot..... né nerva e siper, gjysem e embel , e gjysem e thart! E quajta , torta delle emozioni! Like it!:p


Ps : U pelqye, aq shum sa e vun né listen e embelsirave!:):p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,971
Likes
18,431
Age
26
Location
Tiranë
#20
Une skam preferenca.
Por krahasimin do e beja me nje sallate frutash.