Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Me kë anëtare forumi,do doje të ishe në këto ditë izolimi?

Une sa te kem ato shishet e mija, qe ju befsha, nuk kam nevoje per njeri??

pertej gallates qe keto dite me thene te drejten e kam pas te tepruar paksa , do te zgjidhja :

1- @SymphonY per gatimin
2- @molecule per sarkazmen dhe bisedat e zgjuara
3- @Sara per trurin skiç dhe zemren e bardhe qe ka
4- @Lori per nivelin e larte te antitrupave ne tru dhe nje çeshtje te hapur mbi shijen e jodit te detit
5- @Dorina, nuk e harroj dot kete multitasking girl
6- @Milanisti domosdo nuk vje Dori pa kundershtarin e betuar ?
7- @Passion per shijet muzikore dhe sjelljen me femrat
8- @UJKU burazer me fal po ti do rrish te plaka se ndryshe une ngelem vetem me @molecule , @Passion , @Milanisti
9- @Dibrani se eshte si rrush i fresket, nuk kam njohur gje me te çilter, betohem! Po deshe nipçe mund te marrsh edhe fiksimin tend te jetes... se e kemi xhan edhe ate! ?
10- @Juno normalisht kemi nevoje per organizim hapesire dhe zera burreror :p
11- @CIBOX ti do kujdesesh per zgaren dhe keto minorenet @Claa dhe @Frida.
12- kam 1 ide per ate Korrbin @HIM po pati pre kthetrat se e qet @Lori nga dritarja ?
13- @Vinj0l ti ke vendin ne krye te sofres ke oxhaku

14- eshte nje kafshe qe e kam bo t me urrej icik nuk e kam harruar ?❤

ne fakt po ti mendosh 1 e nga 1 te gjithe jane specifik ne karakterin e tyre!
Sdo qe ide e keqe te benim nje party me titull “Hajt te çbehemi se COVID-19 do te na vrase”

love you all, pa zemer se ate ma ka marre ajo ??
Opium jam dakort une rri ne shpi si gjithmone vetem un kujdesem se me prti nga ti..... aha. Duke qene me i vogli ke zgjedh gjithmone e un sta kam prish, duke thene shyqr qe e kam pa le te beje cf te doje, dhe ksaj radhe do behet sic deshiron ti me nje ndryshim te vogel ne dukje por shuum i madh Lori do rrije me mua!!
Dhe ne se jam me Lori shkofte 100 vjet karantina ?;);)
Ju uroj kurajo te gjitheve sa te kalojme kte periudhe e para ne historine e njerzimit dhe qofte be fundit !!
 
Opium jam dakort une rri ne shpi si gjithmone vetem un kujdesem se me prti nga ti..... aha. Duke qene me i vogli ke zgjedh gjithmone e un sta kam prish, duke thene shyqr qe e kam pa le te beje cf te doje, dhe ksaj radhe do behet sic deshiron ti me nje ndryshim te vogel ne dukje por shuum i madh Lori do rrije me mua!!
Dhe ne se jam me Lori shkofte 100 vjet karantina ?;);)
Ju uroj kurajo te gjitheve sa te kalojme kte periudhe e para ne historine e njerzimit dhe qofte be fundit !!
Po mu ku mle??? ?????
@Opium ma dhiu vllau. ????
 
Opium jam dakort une rri ne shpi si gjithmone vetem un kujdesem se me prti nga ti..... aha. Duke qene me i vogli ke zgjedh gjithmone e un sta kam prish, duke thene shyqr qe e kam pa le te beje cf te doje, dhe ksaj radhe do behet sic deshiron ti me nje ndryshim te vogel ne dukje por shuum i madh Lori do rrije me mua!!
Dhe ne se jam me Lori shkofte 100 vjet karantina ?;);)
Ju uroj kurajo te gjitheve sa te kalojme kte periudhe e para ne historine e njerzimit dhe qofte be fundit !!
@UJKU une 49% kam 51% vendos @Lori
 
Do e kishim me te leht besoj tegjith kshtu si jemi shoqeri virtuale do ktheheshim ne shoqerij reale aty ne izolim hmm.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.