• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Me Kë do prisni 14 Shkurtin Shën Valentin ?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
Po besoj do e gjej njinji vetem per ate dite.

Nkto dite skja me dashuri....
Qekur zemra me eshte zhgenjyer ne realitet
Dhe neinternet zhgenjehet nga persona qe ndien simpati

Po v.l
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Po besoj do e gjej njinji vetem per ate dite.

Nkto dite skja me dashuri....
Qekur zemra me eshte zhgenjyer ne realitet
Dhe neinternet zhgenjehet nga persona qe ndien simpati

Po v.l
Amonnnn merr ca ke amonnn ?? ec ntr do tboj cdo petroninse cdo sami frashere vec ti mos u qa e mos mbo kshu hahahahahahahah un do rri single vec ti mos qaj amon
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
Hajde hajde necfier te bej une petroninse e samI frasheriste nga tirana
Po na kane qejf neve kosvareve t, fierit
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Hajde hajde necfier te bej une petroninse e samI frasheriste nga tirana
Po na kane qejf neve kosvareve t, fierit
Un jom single skom pa no1 here femer me sy mer pranej e kaloj 14 shkurtin vetem solo alone pa shqetesime se sme dun hahahahahahahaha dekaaa nan e moter dekaaa hahahahaha ...ec ec tboj i dhurat si ajo ke fotoja leji p0rdhet me mu huahuauhauh!!
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
Ik dreq ik
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
Yasemine sie ist komplet jasht teme
Ihr ist mainer alter freun
 
Top