Me Kë do prisni 14 Shkurtin Shën Valentin ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
Po besoj do e gjej njinji vetem per ate dite.

Nkto dite skja me dashuri....
Qekur zemra me eshte zhgenjyer ne realitet
Dhe neinternet zhgenjehet nga persona qe ndien simpati

Po v.l
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Po besoj do e gjej njinji vetem per ate dite.

Nkto dite skja me dashuri....
Qekur zemra me eshte zhgenjyer ne realitet
Dhe neinternet zhgenjehet nga persona qe ndien simpati

Po v.l
Amonnnn merr ca ke amonnn ?? ec ntr do tboj cdo petroninse cdo sami frashere vec ti mos u qa e mos mbo kshu hahahahahahahah un do rri single vec ti mos qaj amon
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
Hajde hajde necfier te bej une petroninse e samI frasheriste nga tirana
Po na kane qejf neve kosvareve t, fierit
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Hajde hajde necfier te bej une petroninse e samI frasheriste nga tirana
Po na kane qejf neve kosvareve t, fierit
Un jom single skom pa no1 here femer me sy mer pranej e kaloj 14 shkurtin vetem solo alone pa shqetesime se sme dun hahahahahahahaha dekaaa nan e moter dekaaa hahahahaha ...ec ec tboj i dhurat si ajo ke fotoja leji p0rdhet me mu huahuauhauh!!
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
Ik dreq ik
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
Yasemine sie ist komplet jasht teme
Ihr ist mainer alter freun
 
Top