Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Me ke flisni....?

Aşk

?Pain gives lessons and lessons changes persons
BlacK LoVe
Regjistruar më
Maj 23, 2018
Mesazhe
19,808

Na ndodh qe te jemi ne momente dobesie, qe nuk duam as veten por te gjith e kemi nje vend ose dik....qe zbrazim mellefin apo vujtjen,gezimi tone , te flasim per problemet tona,doja te dija sa te hapur duhet te jemi, sa duhet te besojm ne njerezit, dhe me ke duhet te jemi me te hapur, sepse na ndodh qe te

Zgenjehemi...edhe nese keni dike qe I hapen kush eshte ai edhe sa pesh kan mendimet qe japin t
 
Mua me ndodh shpesh te kem momente dobesie...
Nuk e dua veten...
Qaj...
Bertas...
Kam mllef...
Momente gezimi...
Probleme...
Por vetem atij qe kam ne krah i shprehem...
NE radhe te pare e kam shok dhe me keshillon dhe me ndihmo shume ti heq nga mendja mendimet e keqia dhe pastaj e kam partner
Eshte shume ndjesi e mire kur e ke afer cdo moment.
 
@Mignonne jam kurioze per ty ti me ke hapesh ke flet ?kur ndihesh vetem edhe ose ke njerez rre the vetes
Me askend zemer?,ky eshte nje difekt i imi.
FLAS SHUME,DHE NUK THEM ASGJE. Kam njerez pran meje qe nuk me bejn dot te hapem dhe te shpreh ,ndjenjen,dhimbjen,gezimin,etje..mbrem pata nje bised qe rezultati nuk ishte ne favorin tim,dmth tentova te hapem dhe te kerkoj te shpreh ate qe ndjej dhe rezultati ishte,?! po bej ate qe bej gjithmon,hesht dhe vepro. Ndonjeher vetja jon eshte keshilluesi me i mire i joni, dhe shoqja me e mire po ashtu..???
 

Na ndodh qe te jemi ne momente dobesie, qe nuk duam as veten por te gjith e kemi nje vend ose dik....qe zbrazim mellefin apo vujtjen,gezimi tone , te flasim per problemet tona,doja te dija sa te hapur duhet te jemi, sa duhet te besojm ne njerezit, dhe me ke duhet te jemi me te hapur, sepse na ndodh qe te

Zgenjehemi...edhe nese keni dike qe I hapen kush eshte ai edhe sa pesh kan mendimet qe japin t
Me asnjë...ka ndodhur të flas e të shprehem po nuk është se më ka ndihmuar shumë.
Me mamin kam pas fol deri para disa kohësh,por tani nuk dua ta ngarkoj me problemet e mia...
 
Pervec robve te mi ( dmth prinder , motra e vellezer) i hapem vetem nje kusherires time . Jemi nje shpirt me te . Kuptohemi pa fol.
 
Po flas shyqyr zotit qe kemi teknologjine i shkruaj sote dhe ma kthen pergj muajin tjeter keshtu qe sqarohemi bukur dhe pa folur kuptohemi ?
 
Varet se ça më mundon.
Jo çdo sekret thuhet...
Shqetësimet e përditshme i ndaj me ata /ato që e kemi hall të përbashkët.
Gjërat personale me shoqen time..
Të tjerat me atë dhe në virtualitet me @Dibrani n.
 
Jam e bekuar me motër e dy mbesa. Dhe dy miq virtual. Më shumë flas për të hapur derë për palën tjetër të shprehet se sa nevojat personale. Përndryshe, flas me muzikën, detin (male nuk kemi këtu për fat të keq), pendën, ….
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.