Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Me ke flisni....?

Me asnje!
 
Me vetveten se krejt ngjum jan
 
Kur se mvan goja ime si do e mban e tjetrin kshtu qe me asgje hmm.
 
Ska njeri qe nuk flet/me veten .sesht as mami as as shoqja qe qan hallin me te madh qe ke.e perballon vet,per arsyje se mamin sdo me merzit ndersa me shoqe kusherira etj sdon ti ngarkosh besimi etj ..eshte vetja ajo qe te kpt me se mire..
 

Na ndodh qe te jemi ne momente dobesie, qe nuk duam as veten por te gjith e kemi nje vend ose dik....qe zbrazim mellefin apo vujtjen,gezimi tone , te flasim per problemet tona,doja te dija sa te hapur duhet te jemi, sa duhet te besojm ne njerezit, dhe me ke duhet te jemi me te hapur, sepse na ndodh qe te

Zgenjehemi...edhe nese keni dike qe I hapen kush eshte ai edhe sa pesh kan mendimet qe japin t
Momentet e dobësisë që mos dua as veten, nuk kam.
Gëzimin e ndaj me dashamirësit, problemet i zgjedh vetë por i bisedoj me knaqsi me dy personalitete virtuale. Ndjehem me fat që u kam besuar dhe kurrë nuk më kanë dëshpëruar.

Tani sa duhet t’u besojmë? Aspak, askuj! Nëse për diçka që e nxjerr nga goja nuk mund t’i vuash vetë pasojat eventuale, atëherë mbaje në vete. Kur them pasoja, e kam fjalën se pala që i beson, ka perceptimin e vet që mund mos të jetë i njëjtë me tëndin. Nga kjo, shumë çka mund të transformohet në diçka tjetër. Pra do ishte mirë të flasësh me dikënd që është thjeshtë dëgjues i/e mirë. Janë të paktë, por ekzistojnë!
 
Me motren t'ime
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.